Červnový webinář SPARK EUROPE budou reprezentovat zástupkyně CZECRINu

workshop

27. března 2023

Červnový webinář SPARK EUROPE budou reprezentovat zástupkyně CZECRINu

V rámci seriálu webinářů SPARK EUROPE WEBINAR SERIES bude červnové vydání věnováno tématu Nové regulace v klinických studiích v první fázi hodnocení / New Clinical trials regulation targeted for early phase trials. Přednášejícími budou PharmDr. Lenka Součková, Ph.D. a MUDr. Radka Obermannová, Ph.D., které jsou zástupkyně infrastruktury CZECRIN.

Webinář se bude konat ve středu 7. června od 16 hodin.

Seriál webinářů SPARK nabízí zpravidla každou první středu v měsíci jeden díl webináře na téma z oblasti translačního výzkumu a tzv. transferable skills. Registrace na webináře jsou možné na stránce SPARK MUNI.

Lékařská fakulta spolupracuje se Stanford University v rámci programu SPARK. Je členem sítě SPARK Global, která propojuje více než 60 institucí po celém světě a podporuje přenos výsledků biomedicínského výzkumu do klinické praxe a nabízí členským institucím vzdělávací akce v oblasti z oblasti translačního výzkumu a tzv. transferable skills.

Program SPARK vznikl na Stanford School of Medicine v roce 2006 s cílem usnadnit cestu biomedicínského výzkumu do klinické praxe ve formě nových léčebných a diagnostických postupů pro pacienty. Program zajišťuje špičkové poradenství prostřednictvím sítě expertů a pomáhá vědcům posouvat výsledky blíže praktickému využití.