Akademie VACCELERATE spustila online kurz Studijní sestra Modul I. – registrace zdarma

online kurz

10. března 2023

Akademie VACCELERATE spustila online kurz Studijní sestra Modul I. Registrace zdarma

VACCELERATE Academy, jejímž partnerem je CZECRIN prostřednictvím Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, nabízí několik vzdělávacích kurzů pro síť VACCELERATE, které jsou organizovány prostřednictvím partnerů a zaměřují se na různá témata týkající se výzkumu (vakcín).

Kurz Studijní sestra (Modul I.) je určený pro studijní/výzkumné sestry a poskytuje potřebné odborné znalosti k provádění klinického hodnocení (se zaměřením na hodnocení vakcín) v souladu s pokyny ICH GCP. Vedle regulačních podkladů se kurz zabývá také praktickými aspekty nezbytnými pro každodenní práci studijní sestry.

Celková délka celého kurzu (skládajícího se ze tří modulů) nabízí výukový materiál v rozsahu přibližně 30 hodin (Modul I: 9,5 hodiny). Po každém modulu si lze stáhnout osvědčení o absolvování. Závěrečný certifikát lze nahrát do systému ClinicalSite a zvýšit tak úroveň certifikace pracoviště.

Registrace je nyní zdarma, a to do 27. března 2023. Účast v kurzu je omezena na 100 účastníků měsíčně.

Zde je návod, jak se kurzu zúčastnit:
Po registraci obdrží účastník e-mailem odkaz pro zahájení kurzu. Účastník má 3 dny na přihlášení a zahájení krátkým úvodním sezením, poté má 3 týdny na dokončení výukových materiálů a následně 4 dny na absolvování testu modulu I.