Registrujte se na akce CZECRIN ACADEMY

registrace

5. května 2023

Školení pro projektové manažery a monitory klinických hodnocení

Školení určeno pro nováčky nebo začátečníky v této oblasti. Je možné se účastnit oba dny nebo jen jeden vybraný den. Účast na školení je pro akademické pracovníky zdarma a během školení bude zajištěno občerstvení. Účastníci si na vlastní náklady hradí a zajišťují dopravu a ubytování.

Školení bude opět probíhat v Brně ve FNUSA-ICRC, 18.-19. 5. 2023.
Na školení je omezená kapacita (20 míst) a všichni se musí registrovat.
Další školení se uskuteční na podzim 2023.

 

6. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení

7. září 2023

Dále si vás dovolujeme pozvat na 6. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení, které pořádá Masarykův onkologický ústav ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a nadačním fondem PharmAround.

V České republice se jedná o ojedinělou odbornou konferenci určenou pro studijní sestry, studijní koordinátory a manažery klinických studií ze všech typů zdravotnických zařízení.

Registrovat se můžete zde. Pokud máte zájem, neváhejte, po naplnění kapacity bude registrace uzavřena. Více informací o akci.

 

Školení EUPATI

V dubnu proběhlo také první školení pacientských organizací za českou EUPATI, na které se podílí také CZECRIN Academy. Českým pacientům byl představen první modul celého školení s tématem Objev léků a plánování vývoje léčiv, jehož garantkou byla PharmDr. Lenka Součková Ph.D. z CZECRINu.

Už nyní se můžete přihlašovat na druhé a třetí školení, které se uskuteční 6. a 7. června. Pro více informací o programu a registraci sledujte stránky pacientské akademie APO nebo informace na facebooku.