Pozvánka k výzkumu: Ochota zúčastnit se klinických studií testujících bezpečnost a účinnost vakcín proti COVID-19

pozvánka k výzkumu

16. října 2023

Pozvánka k výzkumu: Ochota zúčastnit se klinických studií testujících bezpečnost a účinnost vakcín proti COVID-19

Vážené a milé studentky a studenti,

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na krátkém dotazníkovém průzkumu s názvem Ochota zúčastnit se klinických studií testujících bezpečnost a účinnost vakcín proti COVID-19.

✔Všechny odpovědi jsou zaznamenávány anonymně a jejich vyplnění může trvat 5 minut.

✔Vaše odpovědi nám pomohou zlepšit naše strategie podpory větší účasti na budoucích klinických studiích vakcín a potenciálně být lépe připraveni na budoucí pandemie.

✔Účelem průzkumu je porozumět Vašemu vnímání klinických studií testující vakcíny a potenciálně identifikovat jakékoli faktory/obavy, které mohou ovlivnit Vaši účast.

✔Pro přístup k průzkumu klikněte prosím na níže uvedený odkaz: https://forms.gle/hXyj5wsWn3sch6yw7

 

Předem děkuji za váš čas a účast.

 

Za tým Vaccelerate
PharmDr. Lenka Součková Ph.D.

 

Projekt VACCELERATE (European Corona Vaccine Trial Accelerator Platform), ve kterém je Masarykova univerzita partnerem prostřednictvím své výzkumné infrastruktury CZECRIN, existuje od jara 2021. Zabývá se realizací vakcinačních studií fáze II a III proti COVID-19 a dalším infekčním onemocněním. Zástupci za Českou republiku jsou prof. MUDr. Petr Husa, CSc. (přednosta Kliniky infekčních chorob FN Brno a LF MU) a doc. MUDr. Regina Demlová, Ph.D. (přednostka Farmakologického ústavu LF MU a hlavní řešitelka projektu CZECRIN).