CZECRIN Výroční vědecká konference 2024

ICRC - Společné pracoviště Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

12.09.2024

Záhlaví

CZECRIN Výroční vědecká konference 2024

Letošní výroční vědecká konference, kterou pořádaná VVI CZECRIN, se zaměřuje na posílení orientace na pacienta v klinických studiích prostřednictvím inovativních strategií.
REGISTROVAT SE NA AKCI!

Kdy?
12. září 2024
9:00-16:00

Kde?
FNUSA
Konferenční sál O1

Na programu je několik klíčových témat zaměřených na rozvoj oboru:

  • Pokroky ve vzdělávání v klinických hodnoceních – akce Conscious II Multiplier Event: Nové vzdělávací strategie a zdroje pro odborníky v oblasti klinických hodnocení.
  • Klinický výzkum zaměřený na pacienta: Metody, které zajistí, že studie budou navrženy s ohledem na potřeby a zkušenosti pacientů.
  • Nové přístupy v přípravě a provozu klinických studií: Odborníci se podělí se svými poznatky týkající se zefektivnění přípravných a provozních fází klinických studií.
  • Klinický výzkum pro studenty medicíny jako budoucí výzkumníky a s nimi: Zaměříme se na zapojení a vzdělávání studentů medicíny, aby se stali příští generací klinických výzkumníků.
  • Inovace a IT nástroje urychlující studie zaměřené na pacienty: Prezentace se budou týkat nejnovějších technologických inovací, které mohou zvýšit efektivitu klinických studií a jejich zaměření na pacienta.

Tato konference je spojena s multiplikační akcí CONSCIOUS II.

Kde se konference koná?

Do areálu Fakultní nemocnice u svaté Anny se vstupuje z ulic Pekařská, Leitnerova a Hybešova nebo z Mendlova náměstí. Konferenční sál se nachází v budově O1, do které je nejlepší přístup z Pekařské ulice. Po vstupu se dejte chodbou vlevo a poté chodbou tvaru T rovně. Případně můžete vstoupit z opačné strany, vyjít o patro výš (do 2. patra) a pokračovat rovně kolem knihovny do konferenčního sálu (viz zelené trasy v mapě).

Interaktivní plánek se zobrazí po kliknutí

CZECRIN Výroční vědecká konference a Conscious II - SAVE THE DATE

CZECRIN Výročí vědecká konference a Conscious II - kompletní program